Оголошується конкурс на посаду директора Закарпатського обласного театру драми та комедії

Оголошується конкурс на посаду директора Закарпатського обласного театру драми та комедії

Управління культури Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на посаду директора Закарпатського обласного театру драми та комедії.

Для участі в конкурсі необхідно подати:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по-батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону й адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову адресу: 88008, м.Ужгород, пл.Народна, 4, управління культури, к.543 та електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Прийом документів для участі в конкурсі здійснюється протягом 30 днів з дня оголошення конкурсу.

Додатково просимо подати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

Відповідно до вимог статті 21 Закону України "Про культуру" управління культури до 17 січня 2017 року включно приймає пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Оголошення вважається дійсним із моменту публікації в офіційному друкованому виданні Закарпатської облдержадміністрації та облради. 

 

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація