В Ужгороді відкрили виставку живопису художників-аматорів та професійних митців краю

Днями в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відкрилася виставка живопису художників-аматорів та професійних митців нашого краю, присвячена Дню Конституції України.

Більшість творів виконані під час весняного пленеру "Ужгород травневий", що відбувся наприкінці травня. До експозиції також ввійшли створені у майстернях художників роботи на різноманітну тематику.

Заслуговують на увагу полотна самодіяльних митців Магдалини Березанич, Марти Цуги, Юрія Вийгеша, Івана Стегури, Юрія Мушака, що вражають своєю щирістю і дитячою безпосередністю. Відчувається, що автори отримують задоволення від роботи, а це, мабуть, найголовніше у творчості. Безперечно, їхні роботи знайдуть удячних поціновувачів.

Своїм професіоналізмом вражає Віктор Грабар, який не має профільної художньої освіти, проте дуже талановитий і плідно творчо працює.

Власні твори також репрезентували Емма Левадська, Тетяна Сопільник, Олександр Сидорук, Андрея Павук, Віктор Андіанов, Антон Секереш, Наталія Рибар, Любов Шпак, Ольга Гал, Людмила Гичко-Король, Аркадій Мухомед’янов, Ірина Попдякуник та інші митці краю.

Аматори, які вперше у своєму житті брали участь у виставці, мали щасливу нагоду показати свої роботи широкому загалу, обмінятися враженнями з учасниками, почути думки відвідувачів виставки. Можливо, для когось із них вона стане стартовим майданчиком у їхній виставковій діяльності, творчості загалом.

Відкрив виставку директор музею Василь Коцан. Він розповів про співпрацю з Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури. Вітальне слово сказали й учасники виставки Емма Левадська та Антон Секереш, а також директор ООМЦК Ганна Дрогальчук та начальник управління культури облдержадміністрації Вікторія Фролова.

Виставка організована і проведена Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури.

1234

Володимир Мишанич,

провідний методист Закарпатського ООМЦК

Додаткова інформація