Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту прикрасили твори Владислава Ганзела

Відкриття виставки пленерних робіт "Скликаю друзів" автор приурочив до свого 70-літнього ювілею, що його святкував у червні.

Владислав Ганзел зростав у творчому середовищі, був вихованцем заслуженого вчителя України Золтана Баконія. Нині він – знана та шанована в краї людина, художник, архітектор, голова Закарпатської обласної організації Національної спілки архітекторів України.

Представлено понад півсотні художніх робіт.

Заступник директора з наукової роботи музею Марʼяна Мегела на відкриті виставки зазначила, що живописні роботи автора не вперше експонуються у виставкових залах музею, однак у цій експозиції на розсуд відвідувача вперше представлені етюди, створені автором впродовж 2015-2017 років. Також наголосила на тому, що оскільки Владислав Ганзел для більшості краян відомий передусім як талановитий архітектор, то при спогляданні виставки кожен зможе познайомитись і з іншою стороною його творчої натури.

Назва виставки "Скликаю друзів" повністю виправдала себе, адже привітати автора з ювілеєм та чудовою мистецькою подією прийшли його друзі та колеги. Василь Брензович, голова Об'єднання професійних художників Закарпаття, зазначив, що представлена виставка – це свято, тому що картини автором намальовані з душі та від душі.

Також із нагоди ювілею художник був нагороджений почесною грамотою Закарпатської обласної ради.

Оглянути виставку можна протягом двох тижнів, – інформують у музеї. 

12345678910

Додаткова інформація