В Ужгороді завершився Фестиваль європейського кіно

У Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф.Потушняка відбувся кінопоказ стрічки "Одіссея", яким завершився Фестиваль Європейського Кіно.

Фестиваль є ініціативою Представництва Європейського Союзу в Україні та пропонує ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятих в країнах ЄС. Проект створений із метою популяризації європейського кіномистецтва.

До програми ФЄК увійшли фільми-події: призери Каннського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію "Оскар" за найкращий неангломовний фільм.

Нагадаємо, стартував фест із британського фільму "Зламані". На другий кінопоказ у бібліотеці транслювали стрічку "Надновий заповіт" виробництва Бельгії, Франції та Люксембургу, що був номінований на приз Міжнародної конфедерації художнього кіно (C.I.C.A.E.) та Каннського кінофестивалю. 

Завершився ж Фестиваль європейського кіно переглядом французького пригодницько-біографічного фільму "Одіссея". Фільм розповідає про життя сім'ї Жака-Іва Кусто з моменту їх переїзду у 1948 році в будинок на березі Середземного моря і оренди судна "Каліпсо", що згодом стало легендарним.

Загалом на кінопоказах у бібліотеці побувало близько 80 відвідувачів. Зважаючи на таку зацікавленість, найближчим часом у книгозбірні плануються ще перегляди фільмів поза цим проектом.

fek 1fek 2fek 3

Євгенія Напуда, завідувач відділу обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка 

Додаткова інформація