Ужгородські бібліотекарі запрошували відпочивальників до "Скверу літературного читання"

13 липня на пл.Є.Фенцика в обласному центрі працівники Ужгородської центральної міської бібліотеки відкрили "Сквер літературного читання". З його допомогою бібліотекарі Андріана Гузак та Тетяна Крічфалушій привертали увагу відпочивальників до читання, популяризували літературні новинки, які надходять до бібліотеки.

Це – новий проект для книгозбірні і, як показав дебют, певно не останній. Метою проекту є привернення уваги громадськості міста до інноваційних послуг, які нині надає бібліотека, підвищення ролі книги та престижу читання.

Так, цього разу відпочивальникам запропонували літературні новинки від закарпатських письменників та поетів, зокрема, книги топового крайового автора, лауреата Шевченківської премії М.Дочинця, знаної поетеси Т. П’янкової, юної письменниці А.Магас та інших. Окрім того, були презентовані пізнавальні видання різних напрямків, як книги з психології, література по вихованню дітей тощо.

У "Сквері літературного читання" любителі книг також отримали кваліфіковану консультацію бібліотекарів, поспілкувалися і просто змістовно та з користю провели дозвілля, – повідомили організатори.

bibl 1bibl 2bibl 3

Додаткова інформація