Ансамбль "Угорські мелодії" зіграє найближчу "Музику вихідного дня"

8.108 жовтня у рамках проекту "Музика вихідного дня", започаткованого Закарпатською обласною філармонією, відбудеться концерт камерно-інструментального ансамблю "Угорські мелодії".

Хоча один із найстарших колективів філармонії (створений у 1948 році) орієнтований на популяризацію, насамперед, музики угорських композиторів та місцевий угорський фольклор, однак кожною своєю концертною програмою ансамбль намагається показати багатство полікультурного життя Закарпаття. І в найближчому концерті зібрані твори з найкращих програм колективу – угорські, словацькі, українські народні пісні й танці, арії та дуети з відомих оперет, шедеври світової музичної класики. Для слухачів гратимуть і співатимуть Оніка Нодь (сопрано), Іштван Халус (тенор), Андрій Свид (тенор, контрабас), Євген Цанько (акордеон) та ін. А додасть угорського колориту танцювальна пара у складі Андріани Торбич та Іштвана Кекерченя. Керівник колективу – лауреат міжнародних конкурсів Діана Гавата (віолончель). Ведуча – Наталія Сентимрей. Початок о 17.00. 

До уваги відвідувачів: починаючи з жовтня у Закарпатській обласній філармонії поновлено роботу проекту "Філармонія туристична", що дає можливість усім охочим оглянути колишню синагогу, а нині – головну концертну установу краю. У будні з 10.00 до 16.00, щосуботи та щонеділі з 10.00 до 14.00, а у вихідні з 13.00 до 14.00 навіть послухати гру органу – інструменту відомої чеської фірми "Riger Kloss", – повідомляють у філармонії. 

Додаткова інформація