Художниця Емма Левадська відзначила ювілей виставкою-ретроспективою

6 жовтня в обласному музеї народної архітектури та побуту представлено персональну ретроспективну виставку творів відомої на Закарпатті художниці та педагога Емми Левадської – з нагоди ювілею, який мисткиня відзначила днями.

Директор музею Василь Коцан на відкритті виставки зазначив, що Емма Романівна є давнім другом музею, з нею разом було втілено в життя низку мистецьких задумів та проектів і ще чимало – попереду. Т.в.о. начальника управління культури облдержадміністрації Іван Канюка, вітаючи ювілярку, нагородив її почесною грамотою Закарпатської обласної державної адміністрації за заслуги в розвитку мистецтва краю та з нагоди 80-річчя.

Долучились до вітань і працівники інших закладів культури, зокрема, Закарпатської обласної бібліотеки ім.Ф.Потушняка, Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури, а також колеги й учні. Художник Василь Вовчок, до слова, нагадав, що нещодавно Емма Левадська стала членом Закарпатської обласної організації Національної спілки художників України.

Багато теплих слів лунало на честь ювілярки й кожен наголошував на визначальних рисах Емми Романівни – невичерпній енергійності, оптимістичності, здатності “запалювати” серця, вмінні долучати дітей до мистецтва та розпізнавати серед них справжні таланти.

Сама винуватиця свята не збирається зупинятися на досягнутому, вже сьогодні має багато творчих задумів, до яких прагне залучити якнайбільше шанувальників прекрасного.

А поки – оглянути творчий доробок художниці можна до 22 жовтня.

123567

Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту

Додаткова інформація