Українському козацтву та захисникам Вітчизни присвячується

Покрова Пресвятої Богородиці – особливе свято в історії України. З давніх-давен козаки вважали Божу Матір своєю покровителькою. Саме на Покрову вони збиралися, щоби вирішити найважливіші питання старшини. Козацтво було рушійною силою в утвердженні української державності. І цілком закономірно, що віднедавна в цей день ми вшановуємо ще й захисників Вітчизни. 

15 жовтня заслужений академічний Закарпатський народний хор запрошує всіх на концерт з нагоди цього потрійного свята. В програмі – найкращі пісні й танці з репертуару колективу, духовна музика, твори патріотичного звучання. Художній керівник і головний диригент – заслужений працівник культури України Наталія Петій-Потапчук. Балетмейстер-постановник – заслужений працівник культури України Михайло Сачко. Солісти – Яна Садварій, Наталія Мацко, Андрій Свид, Михайло Бровді, Вікторія Тимко. Ведуча – Наталія Делеган.

Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". Початок о 17.00.

До слова, цей осінній період став дуже насиченим для Закарпатського народного хору – провідний колектив нашого краю активно працював над новими творами, підготував кілька різноманітних яскравих програм у рамках святкування Дня Ужгорода, виступив на етнофестивалі "Бобовищанське гроно" та низці інших цікавих заходів.

А вже 19 жовтня заслужений академічний Закарпатський народний хор покаже самобутнє і колоритне мистецтво нашого краю у Вінниці. Цим концертом Вінницька обласна філармонія розпочинає цикл концертів "Слухай, співай, грай українське", в рамках якого впродовж року на тамтешній сцені виступлять чотири знані колективи-популяризатори народної творчості України. Закарпатські ж артисти подарують вінничанам одну зі своїх найяскравіших програм "Ой, на горі винобрання".

15.10
Таїсія Грись, музичний редактор 

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація