У головній адмінбудівлі краю триває виставка до Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи, який у країні відзначають 21 листопада, в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради розгорнули оновлену експозицію світлин та речей із Майдану часів Революції Гідності. 

Понад три десятки робіт закарпатських фотокореспондентів показують події чотирирічної давнини – Ужгородський Євромайдан. На світлинах – люди і найяскравіші моменти тих днів.

Виставка пропонує до уваги також оригінальні експонати Закарпатського обласного краєзнавчого музею – щити, бронежилети, каски тощо. Ці предмети – свідки участі ужгородців та мешканців краю у Євромайдані в Києві та обласному центрі у 2013-2014 роках. Велику частину експозиції займають предмети про участь закарпатців в антитерористичній операції на сході країни.

Серед них осколки від снаряду крупнокаліберної артилерії, залишки від снаряду реактивної системи залпового вогню "Град" тощо. Частина експонатів надана учасниками АТО, котрі зараз працюють в облдержадміністрації. Відвідати виставку може кожен охочий, – інформує Прес-служба Закарпатської ОДА

12345678910

Додаткова інформація