Завтра в прес-центрі ОДА презентують видання, присвячені крайовим літераторам

Дві книги, приурочені до 70-річчя Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, видані за кошти обласного бюджету, презентують у 23 листопада в Закарпатській облдержадміністрації.

Літературний альманах "Сім крутих перевалів" містить творчий доробок сучасної генерації обласного осередку спілки, зокрема, представників наймолодшого покоління.

До книги літературознавця Дмитра Федаки "Українське красне письменство Закарпаття" увійшли стислий огляд художньої літератури краю від найдавніших часів та літературні портрети письменників 19-го і 20-го ст., а також представників літературного цеху нинішніх днів – письменників, літературознавців та фольклористів.

Детальніше про видання розкажуть голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України Василь Густі, директор видавництва "TIMPANI" Ярослав Федишин, головний редактор видавництва "Знання" Галина Курій та директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю ОДА Ярослав Галас.

Презентація відбудеться в прес-центрі Закарпатської облдержадміністрації. Початок об 11.00, – анонсує Прес-служба Закарпатської ОДА

Додаткова інформація