До Ужгорода вперше приїде сучасний український письменник Макс Кідрук

4 грудня о 17.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація нового роману сучасного українського письменника Макса Кідрука – в рамках туру 100 містами України.

"Не озирайся і мовчи"  це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Крім містичної складової, автор порушує проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, "травлі" у школі й бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

"Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з'являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся",  йдеться в анотації.

Макс Кідрук зазначає, що частково "НОІМ"  це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. "Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії",  уточнює автор.

Організатор туру: Мистецьке об'єднання "стендаЛь".

Організатори презентації в Ужгороді: Літературний клуб "Читаємо разом" і Закарпатська ОУНБ ім.Ф.Потушняка за сприяння партнерів, – інформують в обласній книгозбірні. 

4.12

Додаткова інформація