Поетеса Лариса Лебедівна презентує збірку "Не Єва" в обласній бібліотеці

1 грудня о 17.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться творчий вечір поетеси з Києва Лариси Лебедівни.

Презентація поетичної збірки "Не Єва" та розмова з письменницею, кандидатом філологічних наук відбудеться у форматі літературного клубу "Читаємо разом".

"Збірка поезій "Не Єва" – "про вічне повернення, про те, що живе ніколи не помирає, але вічно переймає іншу форму. Кожне слово в ній – це ключ, яким можна відімкнути двері до Вічності всередині нас. Це поезія сповнена руху, що розгортається і триває у міфологічному часі, скасовуючи хронологію та подієвість. Все існує водночас. То як не загубитися у цих прозорих напівнатяках?", – інтригує анотація до книжки, яка стала переможцем конкурсу від видавництва "Смолоскип".

Лариса Лебедівна – літературознавець, у колі наукових зацікавлень якої – західноукраїнська проза та сучасна дитяча література. Вона – авторка двох книжок, перша з яких – збірка поезій у прозі "Зимові діалоги" (2017). Закінчила українську філологію в Тернопільському педагогічному інституті (нині – ТНПУ ім.В.Гнатюка), а також аспірантуру в Інституті літератури ім.Т.Шевченка АН України. Протягом 2009-2012 рр. очолювала сектор мовної політики в Міністерстві культури України. Нині – вчений секретар у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

1.12

Іванка Когутич, керівник літклубу "Читаємо разом"

при ЗОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація