Письменник Макс Кідрук відбув цікаву зустріч із ужгородськими читачами

Напередодні в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.ФПотушняка відбувся творчий вечір популярного українського письменника Макса Кідрука. Автор розповідав про цікаві факти з подорожей "екстремальними" країнами, які спонукали братися за нову художню книжку чи травелог, показав три буктрейлери та закликав не вдаватися до плагіату.

Повний зал читачів засипав гостя запитаннями. Цікавилися, чи створює Макс Кідрук власний фантастичний всесвіт, у що вірить, коли вийде третя частина технотрилера "Бот", як і чому обирав видавництво, просили порадити книги для прочитання тощо.

За словами Макса Кідрука, він певною мірою створює імовірний всесвіт шляхом наукового методу, бо вважає, що все має бути пояснене. "Я – скептик, раціоналіст і атеїст. Але готовий змінити свою думку, якщо цьому буде логічне пояснення", – коментує автор. Він не пише кон'юнктурних творів, єдиний показник для нього – чи є мурашки від тексту. Письменник зізнався, що читає всі відгуки на свої книжки, але не всі "лайкає".

Наостанок письменник поділився творчими планами та заінтригував, про що буде його новий, вже не фантастичний роман "Де немає бога".

Презентація в 76 місті України завершилася автограф- та фотосесіями, – повідомили в обласній книгозбірні.

1234

Додаткова інформація