Камерний оркестр обласної філармонії запрошує на концерт класичної сузики

10 грудня камерний оркестр під керівництвом заслуженого артиста України Владислава Юроша запрошує до концертного залу Закарпатської обласної філармонії. У цей передріздвяний час музиканти приготували для меломанів програму вишуканої класичної музики із інструментальних та вокальних творів Й.С.Баха, Г.Генделя, Г.Вернера, Е.Гріга, Д.Шостаковича, С.Ірадьєра тощо.

У супроводі колективу виступлять також солісти: заслужена артистка України Оксана Хархаліс (мецо сопрано), Сузанна Дяченко (скрипка), Андрій Брода (скрипка), Емерих і Томас Поповичі (труба).

Концерт відбудеться у рамках проекту "Музика вихідного дня". Початок о 16.00.

Камерний оркестр при Закарпатській обласній філармонії створено у травні 1978 року. Це один із найуніверсальніших колективів установи. Йому цілком до снаги самотужки готувати серйозні концертні програми і виступати для будь-якої аудиторії. Та задля розширення своєї творчої палітри камерний оркестр активно співпрацює з різними солістами й іншими колективами філармонії. Саме у поєднанні найкращих традицій своїх попередників із сучасними музичними тенденціями вбачає секрет успіху керівник колективу, заслужений артист України Владислав Юрош. Серед найцікавіших останніх програм можна назвати недавній концерт оркестру спільно з Галиною Ходаківською (сопрано) та Вадимом Мітряєвим (тенор, контратенор) із Києва. Слухачам неабияк припали до душі "Непізнані шедеври" Дм.Бортнянського і В.А.Моцарта у виконанні цього творчого тандему.

Таїсія Грись, музичний редактор

Закарпатської обласної філармонії

Додаткова інформація