"Краще залишайся мертвим" – друга прем'єра від "шерегіївців" у новому театральному сезоні

Сьогодні Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв покаже другу прем'єру нового сезону. Цього разу на глядачів чекає вистава на малій сцені "Краще залишайся мертвим".

Як розповідає режисер-постановник Михайло Фіщенко, йому хотілося відреагувати на події, які відбуваються довкола нас. Адже війна обпалює десятки тисяч доль українців. На жаль, українські драматурги поки що не створили про наш надзвичайно драматичний час достатньо п'єс. Тому вирішив скористатися німецькою драмою, написаною після Другої світової війни. П'єса "Чи знаєте ви чумацький шлях?" Карла Ветлінгера майже невідома у нас. Нині вона йде лише у київському театрі "Сузір'я", тож для багатьох глядачів стане справжнім відкриттям.

"Наша вистава – про боротьбу з лицемір'ям, зрадою, байдужістю заради права жити", – розповідає заслужений артист України Михайло Фіщенко. У виставі зайняті всього троє акторів, які гратимуть чимало ролей упродовж спектаклю.

6 грудня на сцену вийдуть заслужений артист України Степан Барабаш, Рудольф Дзуринець та Жанна Баранович. Початок о 18.30.

6.12.2017

Олександр Гаврош, завідувач літературно-драматичної частини

Закарпатського академічного обласного українського

музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв

Додаткова інформація