Чверть століття професійної діяльності відзначив концертом академічний камерний хор "Cantus"

Концерт академічного камерного хору "Cantus" із нагоди 25-ї річниці професійної діяльності відбувся вчора ввечері в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради.

Поціновувачі музичного мистецтва мали змогу насолодитися вибраними хоровими композиціями з репертуару хору. Як відомо, провідною для колективу є духовна музика, тож особливістю та настроєвою частиною вечора було спільне разом із солістами й інструментальним ансамблем "A Cappella Leopolis" зі Львова виконання фрагментів "Різдвяної ораторії" Й.С.Баха. За словами художнього керівника та диригента хору "Cantus" Еміла Сокача, це один із найкращих творів відомого композитора, а для всього колективу підготовка цієї частини виступу була особливо важливою.

На адресу колективу прозвучали вітання з нагоди ювілею від керівництва міста й області. Зокрема, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Петік нагородив відзнакою "За заслуги перед Закарпаттям" директора колективу Станіслава Сокача.

Також, відповідно до розпорядження голови ОДА за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток культури області, популяризацію хорового мистецтва та з нагоди відзначення 25-річчя професійної діяльності академічного камерного хору "Cantus" почесними грамотами облдержадміністрації нагородили учасників колективу.

Крім того, за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди 25-річчя від заснування  колектив академічного камерного хору "Cantus" нагородили Почесною грамотою Міністерства культури України.

Секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко від імені міського голови Богдана Андріїва привітала ювілярів із важливим святом і за багаторічну творчу діяльність, активну участь у пропагуванні хорового мистецтва та з нагоди 25-річчя професійної діяльності вручила окремим учасникам грамоти, а всьому колективу й керівнику – подарунок від міського голови.

Переповнений зал глядачів довів, що в Ужгороді є чимало любителів духовної музики і щирих шанувальників музичної родзинки усього Закарпаття – академічного камерного хору "Cantus", – інформує Прес-служба Ужгородської міської ради

12345678

Додаткова інформація