Закарпатські таланти взяли участь у завершальному етапі фестивалю "Барви життя"

В Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український Дім" за підтримки Міністерства культури України днями відбувся заключний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями "Барви життя".

Фестиваль заснований Міністерством культури України в 2009 році. Проводиться щорічно з метою сприяння процесу реабілітації та соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.

Учасниками цьогорічного фестивалю стали близько 200 переможців регіональних етапів конкурсу різних вікових категорій з усієї України, які продемонстрували свої таланти у вокально-хоровому, хореографічному жанрах, інструментальному виконанні, театральному мистецтві та художній творчості.

Свої роботи "Весілля в Осої", "Дзвіниця Ільниці", "Пейзаж із соняшниками" й "Осінь" представив Іван Чепа (с.Ільниця) у номінації "Образотворче мистецтво (живопис)"; скатерті, рушники, серветки – Іляна Войнарович (м.Іршава) у номінації "Декоративно-прикладне мистецтва (вишивка)". У номінації "Інструментальний жанр (сопілка)" на сцені свій талант демонструвала Оксана Зейкан (с.Імстичево), котра подарувала слухачам "Віночок українських народних пісень".

Несподіванкою для глядачів стала пісня "Пливе кача" в її виконанні – для учасників АТО. Уляна Кастран (м.Ужгород) виконала пісні з репертуару Емми Шаплін "Spente le stelle" та Іларії "Рано" в номінації "Вокально-хоровий жанр".

Всі учасники фестивалю були відзначені дипломами, – повідомляє Закарпатський обласний організаційно-методичний центр культури.

123

Додаткова інформація