"Наше місто превеселе" згуртувало любителів поезії

12 грудня в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва у рамках проекту "Все Закарпаття читає дітям" відбулась презентація збірки віршів "Наше місто превеселе" авторства відомої письменниці нашого краю Лідії Повх.

Вірші Лідії Повх для дітей вже давно стали всеукраїнським надбанням, їх люблять і з задоволенням декламують, а книги письменниці займають гідне місце в дитячих бібліотеках України.

Привітати поетесу з прем'єрою книги про Ужгород та маленьких ужгородців прийшли учні 5-А класу лінгвістичної гімназії ім.Т.Шевченка і поважні гості: Василь Густі, поет, перекладач, голова обласної організації НСПУ; Петро Ходанич, прозаїк, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України; викладачі та студенти І-го і ІІІ-го курсів спеціальностей "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа" й "Бібліотечна справа" Ужгородського коледжу культури і мистецтв. Саме завдяки останнім учасникам презентація книги перетворилась на яскраве дійство (ведуча – Аліна Фленько): студенти змогли передати емоційну мозаїку кожного віршика і присутні легко впізнавали куточки рідного міста, про які так тепло написала поетеса.

Поділився секретом, як писався вірш "Мости" чоловік письменниці – Петро Ходанич, а Василь Густі назвав Лідію Повх однією з найблискучіших закарпатських авторів, котрі пишуть для дітей, додавши, що "в її особі маємо визначну особистість для нашого краю".

А що презентація книжки "Наше місто превеселе" проходила назустріч святу Миколая, відповідним радісним передчуттям гості пройнялися завдяки народній українській пісні "Ой, хто, хто Миколая любить" у чудовому виконанні народного вокального ансамблю коледжу (керівник – Неля Швайгер).

1 bibl2 bibl3 bibl4 bibl5 bibl

Нателла Терещенко, завідувач відділу

обслуговування учнів 5-9 класів

Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

Додаткова інформація