Поетичну збірку "Трикутник" представили читачам обласної бібліотеки

Вчора у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбулася презентація книги "Трикутник" виноградівських авторок Валентини Костьо, Здени Тесличко та Світлани Кедик.

Книга, як зазначається в описі, є своєрідною трилогією творчої ініціативи трьох незалежних жінок – кардинально різних за стилем письма, але об'єднаних поетичним шармом. Ідея створити спільну збірку народилася спонтанно, за чашкою кави, зауважують письменниці. Над обкладинкою працювала донька однієї з авторок – Вікторія Кедик, яка змогла відтворити задумку жінок: чорне тло – як те, з чого все бере свій початок, і вогнянний трикутник – як енергія, властива кожній із них. 

Валентина Костьо – завідувач галереї "Імпасто" у м.Виноградів, художниця, авторка книг для дітей "Намистинки" (2011 р.) та "Відчуття щастя" (2014 р.).

Здена Тесличко – професійний музикант, викладач музичної школи, автор збірок "Зазеркалье слов" (2007 р.) та "Без гравітації" (2015 р.).

Світлана Кедик – бібліотекар Виноградівської районної бібліотеки, автор збірки "Світ добра" (2012р.), дипломант міжнародного конкурсу "Коронація слова" (2011 р.) у номінації "Романи" за цикл казок "Зірочка".

Книга "Трикутник" – це маленька вершина кожної з молодих письменниць, 128 сторінок ніжності та любові. Кожна з авторок декламувала свої вірші під музичний супровід Мар'яни Світельські, Вікторії Чепак.

Голова Закарпатської організації Національної спілки письменників України Василь Густі зауважив, що це об'єднання трьох письменниць – об'єднання справжнього таланту. Василь Петрович порівняв книгу "Трикутник" із виданням збірки "Гірські квіти" (1962), до якої увійшли вірші Марійки Підгірянки, Миколаї Божук та Марусі Тисянської і назвав це феноменом, до якого у майбутньому обов'язково звернуться науковці.

Після презентації охочі мали нагоду поспілкуватися з авторками та придбати книгу з автографами.

12345789

Мар'яна Ничка, бібліотекар відділу обслуговування

ЗОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація