В Ужгородському скансені започатковано видання календарів, що знайомитимуть із колекцією музею

kalendarТорік Закарпатським обласним музеєм народної архітектури та побуту започаткувано щорічне видання "Музейний календар". На його сторінках планується популяризувати різні фондові колекції музею.

Темою календаря на 2018 рік стало традиційне народне вбрання Закарпаття кінця ХІХ – першої половини ХХ ст. Над розробкою календаря працювали директор музею Василь Коцан та видавництво Олександри Гаркуші. Впродовж 2014-2016 рр. у музеї неодноразово проводились реконструкції традиційних народних костюмів. До цього залучалися студенти історичного факультету Ужгородського національного університету та фотограф Ярослав Макар.

Традиційні народні костюми, атмосфера старого закарпатського села та професійна робота упорядників дали можливість підготувати якісне, кольорове ілюстроване видання про одну із важливих ділянок культурної спадщини нашого народу. 

Музейний календар сприяє введенню у науковий вжиток та популяризації найкращих взірців народного вбрання з фондової колекції музею. Він стане хорошим подарунком для всіх залюблених у Закарпаття і його традиції, – повідомляють у музеї.

Додаткова інформація