Закарпатський обласний краєзнавчий музей відвідав заступник Міністра закордонних справ України

6 лютого Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім.Т.Легоцького відвідав заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, який ознайомився з історією Ужгородського замку, міста Ужгород і Закарпаття.

Особливу зацікавленість у шановного гостя викликав огляд сучасної, нещодавно відкритої експозиції "Закарпаття у VIII – поч. XX століть". У книзі відгуків, зокрема, він зазначив, що "надзвичайно вражений багатою історією Закарпаття і любов'ю, з якою місцеві жителі ставляться до збереження історичної пам'яті". "Щиро бажаю Вам збагачувати свої історичні надбання і зберігати багатокультурний доробок чарівного Закарпаття", – написав Василь Боднар.  

Гостя супроводжували заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Віктор Мікулін та другий секретар Представництва МЗС України у Львові (повноваження в межах Закарпатської області) Михайло Дзихор.

Наостанок, директор установи Василь Шеба презентував Василеві Боднару на згадку сувенірні видання краєзнавчої тематики, – повідомили в музеї. 

123

Додаткова інформація