Учні мистецьких шкіл краю змагались у виконавській майстерності гри на народних інструментах

7 лютого на базі Ужгородської дитячої школи мистецтв проходив обласний конкурс виконавської майстерності учнів молодших класів мистецьких шкіл області (народні інструменти).

Конкурс проводиться з метою розвитку навичок і виконавської майстерності учнів класу народних інструментів, виявлення та заохочування обдарованих учнів, активізації творчої роботи викладачів, узагальнення передового педагогічного досвіду.

Цього разу участь у конкурсі взяли 65 школярів із десяти районів Закарпаття.

Майстерність учасників оцінювало професійне журі під головуванням викладача циклової комісії "Народні інструменти" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, заслуженого артиста України Михайла Вігули.

За рішенням журі було визначено переможців:

Баян-акордеон

Категорія "А" (8-9 років):
І місце – Аліна Цібеленко (баян), викл.В.Ерделі, Білківська ДШМ;
ІІ місце – Марк Деметер (акордеон), викл.С.Шмігірілова, Берегівська ДШМ ім.З.Кодая;
ІІІ місце – Дмитро Ткач, викл.М.Марущак, Великобичківська ДМШ;
– Наталія Янтолик (баян), викл.В.Ерделі, Білківська ДШМ;
– Владислава Хміль, викл.А.Соловій, Воловецька ДШМ.

Категорія "В" (10-11 років):
І місце – Владислав Худинець (баян), викл.Н.Ворон, Нижньоселищанська ДШМ;
ІІ місце – Іван Чийпеш (баян), викл.О.Рацин, Іршавська ДШМ;
ІІІ місце – Богдана Микита (баян), викл.Г.Сілвай, Ільницька ДШМ;
– Богдана Семак (баян), викл.В.Ерделі, Білківська ДШМ;
– Гадайчук Микола (баян), викл.Є.Церкуник, Нересницька ДШМ.

Домра, гітара, цимбали, бандура

Категорія "А" (8-9 років):
І місце – не присуджено;
ІІ місце – Вероніка Пастеляк (домра), викл.Т.Ігнат, конц.Є.Рішко, Ужгородська ДМШ №1 ім.П.Чайковського;
ІІІ місце – Олександр Губинець (гітара), викл.М.Монцоль, Мукачівська ДШМ №1 ім.С.Мартона;
– Яна Куричка (домра), викл.Л.Власюк, конц.А.Рішко, Драгівська ДШМ;
– Даніела Югас (гітара), викл.О.Йосипчук.

Категорія "В" (10-11 років):
І місце – Анастасія Динис (домра), викл.І.Сакаль, конц.Є.Вацяк, Свалявська ДШМ;
ІІ місце – Олександр Лемак (домра), викл.М.Лисович, конц.І.Плакош, Свалявська ДШМ;
– Іван Русин (гітара), викл.О.Єнченко, Ужгородська ДШМ;
ІІІ місце – Євгенія Кебуз (гітара), викл.Л.Дячук, Ясінянська ДШМ;
– Валентин Бодор (домра), викл.Р.Чайковська, конц.М.Донець, Ужгородська ДШМ;
– Артур Драгун Артур (гітара), викл.О.Тяско, Ганичівська ДШМ;
– Олександр Панько (домра), викл.Т.Карабиньош, конц.Т.Райко, Іршавська ДШМ;
– Жаклін Абгарян (домра), викл.Л.Чубірка, конц.Є.Вацяк, Свалявська ДШМ;
– Мирослав Лавкай (гітара), викл.Р.Коворданій, Мукачівська ДШМ №2.

kni 1kni 2kni 3kni 4

Департамент культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація