Учні молодших класів відділу струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл краю змагались у виконавській майстерності

28 лютого на базі Ужгородської ДМШ №1 ім.П.Чайковського пройшов обласний конкурс виконавської майстерності учнів молодших класів відділу струнно-смичкових інструментів мистецьких шкіл Закарпатської області (ІІІ тур).

Мета конкурсу – розвиток навичок та виконавської майстерності учнів класу струно-смичкових інструментів, виявлення та заохочування обдарованих учнів, активізації творчої роботи викладачів, узагальнення передового педагогічного досвіду. Окрім того, конкурс покликаний сприяти популяризації творчого спадку композиторів-класиків та сучасних авторів, пошуку нового репертуару, поширенню й обміну досвідом роботи провідних викладачів мистецьких шкіл.

У конкурсі взяли участь 35 учнів молодших класів із 32 мистецьких шкіл, які змагалися у двох вікових категоріях: "А" (8-9 років) та "Б" (10-11 років).

Виступи конкурсантів оцінювали: голова циклової комісії "Оркестрові струнні інструменти" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, викладач-методист Наталія Шіпош (голова журі), викладач циклової комісії "Оркестрові струнні інструменти" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора Ольга Лешко та викладач циклової комісії "Оркестрові струнні інструменти" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, заслужений працівник культури України Мирослав Шутко.

За рішенням журі результати конкурсу такі:

Категорія "А"
ГРАН-ПРІ – не присуджено;
І місце – не присуджено;
ІІ місце – Софія Тулюк (скрипка), Мукачівська ДШМ №2 (викл.Н.Мальчицький, конц.Т.Головнич);
ІІ місце – Рамона Лазар (скрипка), Берегівська ДШМ ім.З.Кодая (викл.О.Кун, конц.В.Перчі-Кота);
ІІ місце – Арон Гачі (віолончель), Косоньська ДШМ (викл.К.Баюс, конц.Е.Гере-Саньї);
ІІІ місце – Анастасія Гриневич (скрипка),Ужгородська ДШМ (викл.О.Бачинська, конц.С.Дубровка);
ІІІ місце – Вікторія Дзерин (скрипка), Берегівська ДШМ ім.З.Кодая (викл.О.Кун, конц.В.Перчі-Кота);
ІІІ місце – Кармен Оросі (скрипка), Великопаладська ДШМ (викл.С.Ковач, конц.Л.Нодь);

Категорія "Б"
ГРАН-ПРІ – Камілла Фізер (скрипка), Виноградівська ДШМ ім.Б.Бартока (викл.М.Телек, конц.Н.Сорводі);
І місце – Ребека Дзяпко (скрипка), Чопська ДМШ (викл.Н.Чупаєва, конц.А.Пілявська-Дьомінова);
І місце – Дмитро Бібіков (віолончель), Ужгородська ДМШ №1 ім.П.Чайковського (викл.Т.Пасербович, конц.К.Пархоменко);
І місце – Дарина Лавришин (скрипка), Тересвянська ДШМ (викл.А.Рожі, конц.О.Бобочка);
ІІ місце – Євгенія Титичко (скрипка), Великоберезнянська ДШМ (викл.Гайданка О.А., конц.Н.Лешко);
ІІ місце – Анастасія Білас (скрипка), Ужгородська ДМШ №1 ім.П.Чайковського (викл.О.Гойберг, конц.О.Федунів);
ІІ місце – Богдана Клембак (віолончель), Ужгородська ДШМ (викл.Т.Ясінська, конц.Н.Гаковець);
ІІ місце – Марія Ванькова (скрипка), Ужгородська ДШМ (викл.М.Рошинко, конц.М.Бабич);
ІІІ місце – Рената Дубляк (скрипка), Виноградівська ДШМ ім.Б.Бартока (викл.Б.Сорводі, конц.З.Тесличко);
ІІІ місце – Марія Мочерняк Марія (скрипка), Ясінянська ДШМ (викл.А.Гашпарович, конц.Н.Дячук);
ІІІ місце – Олександр Андрійчак (скрипка), Воловецька ДШМ (викл.О.Понзель, конц.О.Андрійчак).

konkurs strunnykiv

Департамент культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація