Результати ІІ-го обласного конкурсу угорської народної пісні "Pacsirta" ("Жайворонок")

Напередодні в приміщенні Берегівської дитячої школи мистецтв ім.З.Кодая відбувся ІІ-ий обласний конкурс угорської народної пісні "Pacsirta" ("Жайворонок"), що заснований задля популяризації угорської народної музики і мистецтва, збагачення культурних здобутків України, виявлення та підтримки талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, узагальнення і вивчення передового досвіду роботи з угорським фольклором.

У конкурсі взяли участь 40 учнів із 16 мистецьких шкіл області.

Журі: режисер народного фольклорного ансамблю "Розмарін" Берегівського районного будинку культури Еріка Ковач, викладач циклової комісії "Академічний вокал" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, викладач-методист, заслужений працівник культури України Валентина Зелінка на чолі з головою циклової комісії "Академічний вокал" Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора, заслуженим працівником культури України Надією Підгородською.

За результатами конкурсних прослуховувань переможцями стали:

Солісти, категорія 10-11 років
І місце – Ребека Дзяпко,Чопська ДМШ (викл.Е.Мельник);
ІІ місце – Давід Лайош Манді, Вилоцька ДШМ (викл.К.Вогрін-Кіселович);
ІІІ місце – Інгрід Біров, Великопаладьська ДШМ (викл.В.Еревш);
ІІІ місце – Рейка Повдьор, Вербовецька ДШМ (викл.В.Орбан);

Солісти, категорія 12-13 років
ГРАН-ПРІ – Лілі Філеп, Варівська ДШМ (викл.Д.Галас);
І місце – Новра Сіладі, Вишківська ДШМ (викл.О.-К.Гаваші);
І місце – Ласло Ріцко, Ужгородська ДШМ (викл.Р.Рівіс);
І місце – Сінтія-Язмін Перчі, Берегівська ДШМ ім.З.Кодая (викл.Є.Сюч);
ІІ місце – Сінтія Кадар, Великопаладська ДШМ (викл.В.Еревш);
ІІ місце – Теодора Бімба, Батівська ДШМ (викл.К.Антол);
ІІ місце – Фружіна Надь, Батівська ДШМ (викл.К.Антол);
ІІІ місце – Фанні Югас, Берегівська ДШМ ім.З.Кодая (викл.Є.Сюч);
ІІІ місце – Жофія Товт, Косоньська ДШМ (викл.О.Ковач- Сюч).

Солісти, категорія 14-15 років
І місце – не присуджено
ІІ місце – не присуджено
ІІІ місце – не присуджено

Ансамблі
І місце – не присуджено
ІІ місце – не присуджено
ІІІ місце – вокальний ансамбль «Kikerics» у складі: Б.Бенце, Ф.Югас, Б.Філе, Д.Фекете, С.-Я.Пeрчі (кер.Є.Сюч).

Pacsirta

Департамент культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація