Берегівський театр ім.Я.Бандурович презентує виставу на ужгородській сцені

Берегівський театр ім.Я.Бандурович презентує виставу на ужгородській сцені

14 березня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка" Берегівський Народний український театр ім.Я.Бандурович покаже виставу за п'єсою Ольги й Олександра Матеїв "І були кози ситі та сіно ціле, допоки…".

"... У Канаді живе такий собі мільярдер дядько Орест Пацюк, який має в Україні родичів і утримує їх матеріально. За однієї умови – аби вони жили усі під одним дахом дружньою родиною. Ну, як ви вже розумієте, такі сім'ї не дуже можуть ужитися. В один зі своїх днів народження дядько Орест раптом не вийшов на зв'язок, натомість отримано повідомлення, що він помер. І ось "родичі гарбузові" починають ділити його майно. Тут починаються і обман, і "підстави". Усі встигають пересваритися одне з одним. Та сюжет стає ще більш закрученим, коли нотаріус ознайомлює всіх із заповітом Ореста...", – зацікавлюють режисери.

Цю роботу колектив театру влітку торік представляв на ХХІІ-му всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва "Від Гіпаніса до Борисфена" в м.Очаків (Миколаївщина), де вистава здобула перше місце в номінації "За найкраще висвітлення теми фестивалю" та третє – в загальному конкурсі фестивалю. Восени ж на V-му Міжнародному театральному фестивалі "JOY FEST – 2017" в м.Київ постановка принесла берегівчанам перемогу одразу в трьох номінаціях: "Найкраще втілення авторської драматургії", "Найкраща жіноча роль" та "Найкраща жіноча роль другого плану".

Показ вистави на ужгородській сцені розпочнеться о 16.00. Вхід вільний, – анонсують організатори.

14.03

 

Додаткова інформація