Графічну виставку "Під склом" можна оглянути в обласному музеї народної архітектури та побуту

12 квітня в Ужгороді відкрилася концептуальна виставка "Під склом", що її презентувала Асоціація творчих жінок Закарпаття "Нова форма".

Експозиція проходить за підтримки Культурно-мистецької фундації "Brovdi Art".

Свої роботи демонструють четверо художниць – Одарка Долгош, Олена Кондратюк, Людмила Корж-Радько та Надія Пономаренко. Асоціація встигла представити свій живопис у різних містах України, а зараз вирішила показати рідному Закарпаттю свої напрацювання у графіці.

З-поміж 60 робіт, виконаних на папері, розмаїття технік вражає: пастель, туш, акварель, гуаш – глядач сам знаходить для себе те, що йому до душі, може порівняти ці техніки й розширити власні знання про мистецтво.

Виставка певною мірою ретроспективна, адже презентує як роботи попередніх періодів, що давно не радували око відвідувачів виставок, так і зовсім свіжі. За словами Олени Кондратюк, художниці прагнуть не тільки нагадати про себе, але показати, що роботи на папері не менш цінні й цікаві, ніж ті, що виконані на полотні. Примітно, що троє учасниць Асоціації викладають у Закарпатській академії мистецтв, тож цією виставкою мають нагоду говорити зі студентством роботами, показати молоді власні напрацювання.

Виставка "Під склом" триватиме впродовж 2 тижнів.

23456789101112

Текст: Ксенія Шокіна,

фото: Наталія Павлик

Додаткова інформація