Визначено переможців ХІІ-го обласного дитячо-юнацького конкурсу "Легенди Карпат"

Енергія національного відродження починається з любові до рідного краю, яка плекається в наших дітях турботливими батьками та педагогами. Саме тому цьогоріч було вирішено присвятити ХІІ-ий обласний дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва "Легенди Карпат" розкриттю складної теми "Духовні джерела рідного краю".

Усі, хто бував у Карпатах, не тільки зачаровані природою, а безумовно, наслухані цікавими старовинними легендами про наші міста й села, пам'ятки архітектури та природні дива, розповідями про видатних людей, про героїчні події, про давні звичаї та обряди. Місцеві мешканці бережуть і радо діляться з охочими захопливими розповідями про вірування та народну мудрість пращурів – усе те, що дозволяє пізнати душу нашого краю.

Цьогоріч на виставці було представлено близько 400 робіт вихованців мистецьких шкіл краю. Кожен твір – по-своєму унікальний, кожен автор – дає надію, що Закарпатська школа живопису з часом збагатиться достойними послідовниками – на радість своїм наставникам і всій культурі Срібної Землі.

28 квітня у Камінному залі Мукачівської дитячої художньої школи ім.М.Мункачі відбулося урочисте нагородження переможців ХІІ-го обласного дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва "Легенди Карпат".

Відкрили свято директор ДХШ ім.М.Мункачі Сергій Кіреєв та головний спеціаліст відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Катерина Могилевець. Зі щирими вітаннями до конкурсантів звернулась методист методичного кабінету по мистецьких навчальних закладах департаменту культури Закарпатської облдержадміністрації Вікторія Гойдош, котра нагородила переможців грамотами департаменту та цінними подарунками.

Дипломи і подарунки отримати також переможці ІІІ-го (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об’єднаймося ж, брати мої!", роботи яких були відібрані для участі в ІV-му (заключному) турі у м.Київ.

Всім учасникам організатори побажали подальших успіхів, творчого натхнення та професійного ствердження в мистецтві.

lk 2

lk 3lk 4

Департамент культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація