Названо переможців ХV-го обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини"

Названо переможців ХV-го обласного фестивалю-конкурсу "Таланти багатодітної родини"

Майже півтори сотні дітей віком від 6 до 18 років із багатодітних і малозабезпечених сімей із різних куточків Закарпаття взяли участь у п'ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі "Таланти багатодітної родини", що відбувся в Ужгороді напередодні.

Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: "Інструментальне виконання", "Вокальне мистецтво", "Художнє слово", "Хореографічне мистецтво", "Оригінальний жанр", "Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво".

Фаховим журі визначено переможців.

У номінації "Інструментальне виконання":
Лауреат І ступеня – Володимир Орос (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона);
Лауреат І ступеня – Юлія Мандзюк (Свалявська дитяча школа мистецтв);
Лауреат ІІ ступеня – Анна Поп (Білківська дитяча школа мистецтв);
Лауреат ІІ ступеня – Назарій Рябінчак (Нижньоворітська дитяча музична школа);
Лауреат ІІІ ступеня – Софія Тулюк (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2).

У номінації "Вокальне мистецтво":
Лауреат І ступеня – Юліана Тороні (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)
Лауреат І ступеня – Катерина Шпеник (Мукачівська дитяча школа мистецтв №1 ім.С.Мартона)
Лауреат ІІ ступеня – вокальний дует у складі Евніки Гнаткович і Даніели Гнаткович (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.);
Лауреат ІІ ступеня – Марія Павлючок (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості);
Лауреат ІІІ ступеня – Олеся Андрушек (вокальна студія "Камертон" м.Перечин);
Лауреат ІІІ ступеня – Софія Райчинець (Воловецька дитяча школа мистецтв).

У номінації "Художнє слово":
Лауреат І ступеня – Марія Павлюк (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.);
Лауреат ІІ ступеня – Михайло Васьовчик (Будинок культури с.Великий Раковець);
Лауреат ІІ ступеня – Анастасія Міськова (Ужгородська дитяча школа мистецтв).

У номінації "Хореографічне мистецтво":
Лауреат І ступеня – Анна Якимець (Берегівський міський будинок культури);
Лауреат ІІ ступеня – Світлана Гуляна (Іршавський міський центр позашкільної освіти);
Лауреат ІІ ступеня – учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв.

У номінації "Образотворче мистецтво":
Лауреат І ступеня – Вікторія Легеза (Середнянська дитяча школа мистецтв);
Лауреат ІІ ступеня – Мирослава Григулька (Драгівська дитяча школа мистецтв);
Лауреат ІІ ступеня – Марія Лакатош (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості);
Лауреат ІІІ ступеня –Діана Микита (Ільницька дитяча школа мистецтв).

У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво":
Лауреат І ступеня – Данило Черній (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості "ПАДІЮН");
Лауреат ІІ ступеня – Аліна Данко (Хустський районний центр позашкільної роботи);
Лауреат ІІ ступеня – Маркос Башані (Коритнянська ЗОШ);
Лауреат ІІІ ступеня – Ярослав Леньо (Широківська дитяча школа мистецтв.

Переможці отримали грамоти та подарунки, – повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА

tbr 1tbr 2tbr 3

Додаткова інформація