Володарем гран-прі "Книги-фест – 2018" стало видавництво "Карапти"

Завершила свою роботу сьома виставка "Книга-фест – 2018", підсумком якої стало визначення і нагородження переможців конкурсу книги.

Експертне журі, на чолі з доктором історичних наук Романом Офіцінським, обрало найкращих у 14 номінаціях, їх привітали директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Ярослав Галас та заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак. 

Основну нагороду у номінації "Фест-книга – 2018" одержало державне видавництво "Карпати" за книгу Михайла Приймича "Церковний живопис Закарпаття". За цю ж книжку видавництво здобуло перемогу і в номінації "Видання з мистецтвознавства", а за видання Сергія Федаки "Ми, Федір Корятович, з ласки Божої князь Мункача…"  в номінації "Животворне минуле".

Переможцем у номінації "Літературно-художнє видання: проза" стало видавництво "TIMPANI" за книжку "Рік довший ніж сторіччя" Любоша Юріка. Найкращим у номінації "Літературно-художнє видання: поезія" стало видавництво "Знання" за альманах "Сім крутих перевалів".

Підприємство "Ужгородська міська друкарня" здобуло перемогу у номінації "Довідково-інформаційне видання" за книжку "Освіта Закарпаття у цифрах і фактах: 2016-2017 навчальний рік".

У номінації "Навчальне видання" переможцем визнано "Видавництво Олександри Гаркуші" за підручник "Словацька мова" Світлани Пахомової та Ярослава Джоґаника, а найкраще публіцистичне видання побачило світ у видавництві "Ґражда"  книжка "Особистість у вимірі часу" Юрія Балеги.

Перемогу у номінації "Туризм і рекреація" здобуло видавництво "Патент" за книгу "Національний природний парк "Синевир": становлення і розвиток" Юрія Бабічина. Найкращим виданням для дітей визнали книжку "Pointbook. Різдвяна історія" Ольги Слави, видану в поліграфцентрі "Ліра". 

Фотоальбом "Ужгород» (укладачі С.Денисенко, А.Рущак, Т.Смірга), виданий товариством "РІК-У", переміг у номінації "Образотворче видання".

У номінації "Найкраща книга закарпатського автора або книга про Закарпаття, видана за межами області" переможцем стало видавництво "Навчальна книга – Богдан" із книгою "Останній опришок Микола Шугай" Олександра Гавроша.

В межах виставки "Книга-фест – 2018" також провели конкурс на найкращий малюнок до твору серед юних художників. Відзнаку у номінації "Майбутній ілюстратор книги" отримав Максим Гебеш за ілюстрації до віршів Галини Малик "Пілот".

Книгою-симпатією відвідувачів виставки стало видання Ігоря Рассохи "Справжність Велесової книги: науковий доказ" київського видавництва "Український пріоритет", – повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА.

12345678910

Додаткова інформація