Нотатки на полях російсько-української війни представив в обласній бібліотеці Петро Билина

Напередодні у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбулася презентація книги бійця добровольчого батальйону "Золоті ворота" Петра Билини.

"Війна триває. Стань переможцем! Нотатки на полях російсько-української війни" – документ нашого часу, що невдовзі, безсумнівно, стане одним із джерел для дослідників історії російсько-української війни, яка триває нині. Спокійне споглядання воєнних подій, свідком і учасником яких у 2014-2015 роках випало стати авторові цих нотаток, є тлом для проникливих роздумів над долею нашої країни, подіями її минулого та сьогодення.

Петро Билина розповів, що на війні постійно носив із собою у правій кишені маленький нотатник, кулькову ручку, окуляри й записував усе, що справляло на нього враження, датував події і свої роздуми над ними. Потім переписав усі відомості в окремий зошит, а згодом почав працювати над електронною версією рукопису, надаючи форми змістові. Так і виникла ідея видати книгу.

Своє тяжіння до письменницької діяльності автор пов'язує з книгозбірнями: з дитинства цікавився історією і був постійним читачем бібліотеки, а в дорослому віці став активним членом історичного клубу, де працює й зараз.

"Ця книга – перша частина моїх нотаток, які датуються періодом від 01.08.2014 до 31.08.2015. Коли перше видання пішло до друку, я продовжував служити. Тож у мене назбиралося матеріалу і для другої частини", – зауважив письменник, котрий закінчив службу в 2016 році на блокпості у с.Нова Астрахань.

Наразі Петро Билина проводить короткі презентації по Україні і готує до друку продовження книги "Війна триває. Стань переможцем!".

Із презентованим виданням охочі вже можуть ознайомитись у головній книгозбірні краю.

1234567

Євгенія Напуда, в.о.завідувача

науково-методичного відділу

Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація