Свидник учергове запрошує на Свято культури русинів-українців Словаччини

svidnik 2018Із 15 по 17 червня у словацькому місті Свидник відбудеться Свято культури русинів-українців Словаччини – вже 64-те за ліком.

На гостей чекає розмаїта святкова програма, що триватиме здебільшого на території СНМ – Музею української культури в м.Свидник. Це, зокрема, тематичні художні виставки, колоритні виступи місцевих і запрошених (Україна, Сербія) колективів, інші фольклорно-етнографічні цікавинки (програма).

За багаторічною традицією участь у святі візьме культурна делегація з Закарпаття. Цього разу до неї увійдуть народний фольклорний гурт "Хустяни" Хустського районного будинку культури, провідна актриса Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв, заслужена артистка України Наталія Засухіна і мисткиня з Іршавщини, член Закарпатського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Ольга Ловга.  

Організатори: Союз русинів-українців Словацької Республіки, Пряшівський самоврядний край, місто Свидник, СНМ – Музей української культури.

Додаткова інформація