Книгу спогадів і роздумів про Вячеслава Чорновола презентують в Ужгороді

В середу, 4 липня, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація книги спогадів і роздумів про Вячеслава Чорновола "Великі дерева в тіні не ростуть".

"Видання увібрало найновіші спомини соратників легендарного борця за Україну, розвідки правників та прижиттєвий нарис про часи ув'язнення. Громадські й політичні діячі України, Білорусії, Азербайджану, Польщі, Ізраїлю вперше розповідають про виняткові риси характеру і досі невідомі факти з життя національного героя та Великої людини. Книга буде корисною журналістам, науковцям і всім, хто цікавиться історією дисидентського руху, здобуття незалежності та побудови української держави",  йдеться в анотації.

Саме цією книгою започатковано серію "БІБЛІОТЕКА "НАРОДНОГО РУХУ УКРАЇНИ". Її мета  поширення в Україні та світі видань, які сприяють формуванню національної ідентичності, особистої і громадянської гідності, розвиткові громадянського суспільства й розбудові Української України.

Частина виданих книжок буде безкоштовно передана бібліотекам, навчальним закладам і громадським організаціям по всій Україні.

Початок презентації о 17.00. Вхід вільний.

4.07.2018

Євгенія Напуда, в.о.завідувача науково-методичного відділу

Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація