Облмуздрамтеатр прем'єрно показав американську драму про парадоксальну любов

Напередодні Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв потішив ужгородців четвертою прем'єрою на малій сцені. Режисер Михайло Фіщенко поставив виставу за п'єсою "Same time, next year" ("Наступного року в цей же час") класика сучасної американської драматургії Бернарда Слейда, володаря премії "Оскар".

Актори (Олександр та Світлана Мавріци) впродовж півтори години тримають зал у напрузі, демонструючи всю гаму емоцій, які спалахують між багаторічними коханцями. Парадоксальна історія викликала у глядачів то сміх, то сльози. Адже на сцені кожен бачив… себе.

Вистава атмосферна, зі стилістикою повоєнної Америки, з чудовим художнім і музичним оформленням та розкішними балетними номерами чотирьох молоденьких покоївок у готелі, де розгортається ця неймовірна "лав сторі". Вдячні глядачі довго не відпускали акторів та авторів зі сцени, щиро аплодуючи та вигукуючи "Браво!". Вистава належить до тих, які хочеться переглянути ще не раз.

"Це серйозна робота, – коментує київський режисер Віталій Семенцов, який спеціально приїхав на ужгородську прем'єру, – П'єса дуже складна. Я б її побоявся взяти до роботи, бо грати акторам різницю в 25 років і тримати зал, та ще й на малій сцені, де все під збільшувальним склом, це неймовірно складно. Тут не збрешеш. Михайлу Фіщенку все вдалося. Він знайшов філігранну точність режисерської концепції. Гарно вибудував балетні номери, які обрамлюють дію, доповнюють виставу. У театрі росте талановитий, креативний балетмейстер Дмитро Сньозик. Сьогодні на сцені був справжній театр".

Другий показ вистави відбудеться в п'ятницю, 6 липня, о 18.30. На сцені гратиме інша пара акторів – заслужений артист України Степан Барабаш і Наталія Немеш-Фечо. Щоправда, квитків на другий показ прем'єри вже майже не залишилося.

stny 1stny 2stny 3

Іванка Когутич, Медіацентр УжНУ

(фото авторки та Мірка Вечора)

Додаткова інформація