Естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу виступив на престижній сцені "Шенгенського меридіана"

Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів, лауреат обласної премії ім.Д.Задора – естрадно-духовий оркестр Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора (керівник – заслужений артист України Ференц Томич) – гідно представив нашу державу на Х-му ювілейному міжнародному молодіжному фестивалі оркестрів та хорів "Šengenský poludník" – "Шенгенський меридіан" (Словаччина, Високі Татри).

Концертні виступи оркестру відбулись 30 червня в курортних містах Татранська Ломніца та Новий Смоковець, а 1 липня за підтримки старости міської частини Кошиці-Польов Ладіслава Брадава – у концертному залі місцевого Будинку культури.

Міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів та хорів "Шенгенський меридіан" був проведений удесяте. Цьогоріч до мистецького заходу, організованого струнним оркестром "Musiaca Iuvenalis" (керівник Ігор Догович), приєднались десятки музикантів зі Словаччини, Польщі, України і Філіппін.

"Коли в 2009 році ми підготували I-ий міжнародний фестиваль молодіжних оркестрів та хорів "Шенгенський меридіан", хотілося, щоби він став традицією і невід'ємною частиною культурного життя не тільки в місті Кошиці, але й у всій Східній Словаччині. Я дуже радий, що нам це вдалось і унікальний фестиваль, подібних до якого в Центральній і Східній Європі немає, нині відбуває ювілейну, десяту главу своєї історії, – поділився директор міжнародного фестивалю Ігор Догович.

Фестиваль пройшов блискуче. Слухачі й організатори захоплено та вдячно відгукувались про цікаві, професійні концертні виступи естрадно-духового оркестру, висловлювали сподівання на подальшу співпрацю і зміцнення дружніх творчих зв’язків між виконавськими колективами Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора (директор – заслужений працівник культури України Світлана Стегней) та розпорядниками й учасниками незабутнього свята музики, – повідомляють у коледжі.

2345678

Додаткова інформація