Закарпатців запрошують на унікальний фестиваль "Аристократична Україна"

Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу й аксесуарів відбудеться 28 липня у м.Радомишль Житомирської області на території історико-культурного комплексу "Замок-музей "Радомисль".

Фестиваль "Аристократична Україна" пройде вже втретє з метою пізнання етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі та серед громадян інших країн світу.

Програма передбачає три секції показу. Перша – дефіле моделей в автентичному вбранні, де будуть продемонстровані оригінальні й відтворені аутентичні строї. Друга секція показу – демонстрація сучасного модного одягу та аксесуарів з етно-мотивами, а також дитяче дефіле. А третя секція – "Сама шила" – в межах якої свої роботи на рівні з провідними професійними дизайнерами демонструватимуть народні майстри.

Цьогоріч під час фестивалю буде проходити ярмарок народних майстрів за участі майстерень із Київщини, Луцька, Житомирщини, Вінничини, а ще відвідувачі зможуть взяти участь у майстер-класах, що дадуть можливість кожному дізнатися секрети вишивки та відкрити свій талант за ткацьким станком, – анонсують організатори. 

Деталі за посиланням

au 2au 1

Додаткова інформація