Через тиждень обиратимуть керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту (З ДОПОВНЕННЯМ)

Через тиждень обиратимуть керівника Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту (З ДОПОВНЕННЯМ)

Сьогодні, 20 вересня, відбулося перше засідання конкурсної комісії для розгляду документів, поданих кандидатами на участь у конкурсі на посаду директора Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту. 

Першочергово, голосами більшості, було обрано голову конкурсної комісії – заступника начальника управління культури облдержадміністрації Ілдико Молнар.  

Члени комісії опрацювали документи, подані кандидатами на участь у конкурсному доборі, а саме: Василем Коцаном, Костянтином Яворським, Павлом Леньом, Габріелою Андял (ЗНЯЛА КАНДИДАТУРУ 23.09), Оксаною Зейкан. 

В результаті члени комісії підтвердили відповідність документів вимогам конкурсу, що дозволило допустити всіх претендентів на посаду до наступного етапу конкурсу (співбесіди та публічної презентації власних програм розвитку музею на 1 та 5 років), який відбудеться 26 вересня о 10.00 у прес-центрі ОДА. 

З детальним перебігом засідання можна ознайомитись у рубриці "Конкурсна процедура призначення керівників" (http://kultura.uz.ua/index.php/konkursna-protsedura-pryznachennia-kerivnykiv).

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація