На завершення свят в ужгородському скансені відбулися "Різдвяні зустрічі-2017"

20 січня в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відбулися "Різдвяні зустрічі-2017", що їх уже традиційно організовують Закарпатський осередок ВГТ "Бойківщина ХХІ ст." та Польське товариство ім.Г.Огнєвич в Ужгороді за підтримки музею.

Виставковий зал музею на певний час став гостинною хатою, господарі якої з радістю приймали колядників та щедрувальників. На початку святкового дійства отець Ігор, учасник бойових дій на сході нашої країни, окропив свяченою водою всіх присутніх. Першими до свята долучилися найменші його учасники, які за свої колядки та щедрівки отримували гостинці.

Свої виступи подарували зразковий дитячий ансамбль танцю "Веселка" (художній керівник Людмила Петрецька), вихованці вокальної студії ЦТР "Едельвейс" (музичний керівник Вікторія Ковач) та учні школи №5 м.Ужгород.

Родзинкою свята стало вертепне дійство від народного гурту "Сьпіванка" з польського села Мокре Сяноцького округу. Знаний у всій Європі гурт під керівництвом Марії Білас та Маріанни Ярої створив незабутню атмосферу.

"Різдвяні зустрічі-2017" стали яскравим завершенням новорічно-різдвяних святкувань в ужгородському скансені, – повідомили музейники. 

RZ 1RZ 2RZ 3

Додаткова інформація