На Свалявщині яскраво стартував I Міжнародний конкурс-фестиваль "Stankovych fest"

Сьогодні на базі санаторію "Квітка Полонини" стартував Міжнародний конкурс-фестиваль "Stankovych fest" – мистецький турнір, мета якого – підтримати творчо обдаровану молодь та відкрити нових зірок.

На Закарпаття для участі в конкурсі з’їхалися півтисячі молодих талантів з усієї України, а також сусідніх Угорщини й Словаччини.

Перший конкурсний день розпочався урочистостями та концертною програмою. Учасників привітали члени журі, в складі якого мистецька еліта України – Етелла Чуприк, Віктор Теличко, Володимир Микита, Михайло Чембержі, Андрій Показ, Віктор Плоскіна та багато інших відомих імен.

Голову журі – нашого земляка, всесвітньовідомого композитора Євгена Станковича, а також численних учасників привітав на Закарпатті Геннадій Москаль. Керівник області побажав усім успіхів, плідної роботи та запросив присутніх на гала-концерт до головної адмінбудівлі краю.
Нагадаємо, учасники змагатимуться впродовж трьох днів у чотирьох вікових категоріях від 5 до 25 років в номінаціях: музичне, хореографічне та образотворче мистецтво. Виступатимуть індивідуальні виконавці, ансамблі та великі колективи. Родзинка ж конкурсу – номінація "Юний композитор", – повідомляє Прес-служба Закарпатської ОДА.

Фестивальні майданчики розгорнуться на базі санаторіїв "Квітка полонини" та "Поляна", що на Свалявщині – батьківщині Євгена Станковича.

Урочисте ж нагородження і гала-концерт за участі переможців конкурсу та Національного ансамблю солістів "Київська камерата" відбудуться 12 лютого в Ужгороді, в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації.

Початок о 15.00.

1234

Додаткова інформація