Організатори "Інтерляльки-2017" уже розпочинають прийом заявок для участі у фесті

Із 1 по 4 жовтня 2017 року за ініціативою Закарпатського академічного обласного театру ляльок і за підтримки Міністерства культури України, Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради, управління культури Закарпатської ОДА, а також Ужгородської міської ради відбудеться ХVІ Міжнародний фестиваль театрів ляльок "Інтерлялька-2017".

Мета і завдання фестивалю – незмінні: розвиток української драматургії для театру ляльок, популяризація досягнень українського та міжнародного мистецтва театру ляльок, знайомство з сучасними тенденціями і передовими художніми відкриттями в українському та світовому ляльковому мистецтві, створення умов для зміцнення творчих контактів між лялькарями України і зарубіжжя.

До участі запрошують професійні театри ляльок України (державної, комунальної чи приватної форм власності) й зарубіжні театри ляльок.

Анкету учасника та всю контактну інформацію можна знайти на сайті "Бавки" за посиланням http://bavka.com/inter/226-provedennya-hv-mzhnarodnogo-festivalyu-teatrv-lyalok-nterlyalka-2017.html. 

i 1i 2

Ніна Малишка, театрознавець

Додаткова інформація