В рамках фестивалю "Березневі коти ХІІ" із закарпатськими шанувальниками зустрінеться Оксана Забужко

24-26 березня сучасна українська письменниця, публічна інтелектуалка, філософ Оксана Забужко вперше приїде на Закарпаття в рамках фестивалю "Березневі коти ХІІ". Письменниця матиме дві зустрічі з читачами в Ужгороді, відтак поїде до Мукачева та Берегова.

24 березня о 15.00 Оксана Забужко зустрінеться з ужгородцями, зокрема з університетською громадою, у великому залі ректорату УжНУ. Тут відбудеться презентація двох її найновіших книг – збірки вибраних статей та есеїв "І знов я влізаю в танк" про інформаційну війну та щойно виданої доповненої книги "Шевченків міф Оксани Забужко та його критики". Остання вміщує розвідку письменниці "Шевченків міф України. Спроба філософського аналізу" та двадцятирічний контекст її сприйняття: додана добірка літературної критики та публіцистики відображає полеміку, що вирувала після першої публікації книги.

25 березня о 18.00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться друга зустріч із письменницею. Це буде майстер-клас "Слово, тіло і Ерос" від Оксани Забужко спеціально для артфестивалю "Березневі коти ХІІ".

Під час зустрічей можна буде придбати книги авторки. Після вечорів відбудуться автограф-сесії.

Запрошуються всі охочі. На обидві акції  вхід вільний.

Організатори: літературний клуб "Читаємо разом", Асамблея Митців "Ротонда", видавництво "Комора".

Партнери: управління культури Закарпатської ОДА, Закарпатська ОУНБ ім.Ф.Потушняка, ГО "Асоціація бібліотекарів Закарпаття", УжНУ, інформаційне видання "Varosh" та ін.  24 25

Іванка Когутич, модератор літклубу "Читаємо разом"

Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація