ІІІ-я виставка-конкурс "Світ писанки" шукає зберігачів традицій та новаторів у писанкарстві

6 квітня о 16.00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту відкриється ІІІ-я виставка-конкурс "Світ писанки", що у передвеликодні дні вже третій рік поспіль тішитиме краян і гостей міста. Її мета – популяризація та розвиток писанкарських традицій на Закарпатті, ознайомлення з різновидами розпису писанки, відтворення її автентичних зразків, звернення уваги та пошани до українських народних традицій і звичаїв.

До участі у виставці запрошуються майстри, які працюють у традиційних писанкарських техніках (воскова, шкрябанка, мальованка й ін.). Один учасник може подати на виставку 10 та більше писанок.

За результатами виставки готуватиметься каталог-альбом, а найкращі експонати будуть нагороджені призами в трьох номінаціях "Традиційна писанка", "Авторська писанка", "Новаторське рішення".

Окрім того, роботами, що переможуть у конкурсі, автори зможуть поповнити фондові збірки Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту (за бажання).

Для участі у виставці необхідно надіслати декілька фотографій з писанками на електронну адресу музею ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) чи повідомленням у соціальній мережі Facebook (сторінка Ужгородський скансен). Прийом експонатів триватиме до 3 квітня. 

Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту

Додаткова інформація