Крайова етно-співачка Мирослава Копинець представить свій новий кліп "Під дубиною"

"Під дубиною"  так називається нова робота талановитої співачки з Ужгорода Мирослави Копинець, яку вона вже готова представити краянам та всій Україні.

Мирослава, солістка заслуженого академічного Закарпатського народного хору, відома не лише неповторним голосом та потягом до народного, фольклорного співу, а й наміром відродити старовинні пісні.

Саме такою є пісня "Під дубиною", на котру виконано відеороботу. Її і презентує Мирослава днями та розповість як про цей твір, так і загалом про свою творчість на прес-конференції. Також співачка запросить на свій сольний концерт, що його вже готується представити публіці, запропонувавши спів із закарпатською душею та закарпатським же талантом, – пише uzhgorod.in. 

Відеокліп на закарпатську народну пісню "Під дубиною"  печальну історію кохання голуба і голубки – знімали в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту. Під час роботи дотримувались автентичності в костюмах героїв. Адже і пісня автентична, і відповідно виконана. Режисер – В’ячеслав Єгоров. Кліп було створено за сприяння управління культури ОДА, а також за підтримки Закарпатської обласної філармонії, Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв і Закарпатського академічного обласного театру ляльок. Актори останнього  Микола Карпенко та Дмитро Малий, а також чарівна ужгородка Катерина Левкулич – зіграли головні ролі в кліпі. 

Автор музичного аранжування до пісні  виходець із Закарпаття Олександр Соліч. І саме співпраці Олександра та Мирослави завдячуємо тим, що слухач почув неповторні пісні із музичної скарбниці Закарпаття, котрі отримали нове життя і сучасне якісне звучання, звісно, зберігши свою народну душу, як от "На камені ноги мию" й інші з альбому "Ruthenia", "Сповідь емігрантки" тощо .

Презентація кліпу та спілкування з журналістами і всіма зацікавленими відбудеться цієї п’ятниці, 31 березня, о 15.00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту, під час прес-конференції запланована також презентація сольного концерту Мирослави Копинець.

На фото: кадри з кліпу на пісню "Під дубиною".

2 fit content width3 fit content width4 fit content width5 fit content width

Додаткова інформація