25 років у "Гармонії": на Закарпатті стартував ювілейний сезон унікального літнього табору

19 червня на базі Чинадіївської дитячої школи мистецтв (Мукачівщина) відкрили черговий, уже 25-ий сезон обласного оздоровчого табору для обдарованих дітей "Гармонія".

Відпочивальниками табору традиційно стали найталановитіші учні шкіл естетичного виховання краю – переможці творчих конкурсів від районного до міжнародного рівнів. Їх у цьогорічній першій зміні – 96.

Особливістю таборування в "Гармонії" є гармонійне поєднання всіх звичних принад літнього дитячого відпочинку з мистецьким вишколом під наглядом провідних музикантів і досвідчених педагогів – викладачів Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора. Саме завдяки такому формату роботи табір уже багато років поспіль залишається унікальним не лише на Закарпатті, але й у всій Україні.

Першу зміну ювілейного сезону відкрили засновники та сприятелі табору – начальник управління культури Закарпатської ОДА Вікторія Фролова, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, голова облпрофради Володимир Фленько, голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай, а також – директор Чинадіївської дитячої школи мистецтв і незмінний керівник табору Михайло Фендик. Пригадали: за часи існування табору, який – майже ровесник незалежної України, траплялися і певні складнощі, і важливі здобутки, що зрештою привели цікаву та потрібну ідею до її сучасного втілення. Нині "Гармонія" – це змістовне і веселе дозвілля в оточенні мальовничої природи та в комфортних матеріально-технічних умовах. До слова, з нагоди ювілею за сприяння управління культури облдержадміністрації табір одержав давно бажаний амфітеатр. У планах – оснащення оздоровниці власним басейном.

Відпочивальникам поважні гості побажали провести час із користю і задоволенням, знайти нових друзів та утвердитись у бажанні пов'язати своє майбутнє з мистецтвом.

Неабияк прикрасили дійство колишні відпочивальники табору, а нині – успішні студенти музичного коледжу, лауреати всеукраїнських і міжнародних конкурсів та фестивалів. Молоді віртуози подарували своїм наступникам яскравий концерт, яким, безумовно, надихнули дітвору та юнь удосконалювати свою майстерність. Таку можливість відпочивальники матимуть і в найближчі три тижні, результати ж творчого дозвілля, як завжди, продемонструють на святковому закритті зміни.

Путівка на одного відпочивальника цього сезону обійшлась у 4211 гривень, з яких 900 гривень – батьківська доплата, решту коштів у вартість путівки заклали управління культури ОДА (1222 грн.) та обласна профспілкова організація працівників культури за дольової участі обласних профспілкових об’єднань працівників галузей освіти й охорони здоров’я (2089 грн.). Вартістю путівки, зокрема, передбачено п'ятиразове харчування, відвідання культурних цікавинок і природних атракцій у різних куточках краю, та, передусім, заняття з провідними фахівцями Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора.

По завершенні першої відбудеться також друга зміна табору, тривалістю для тижні – для дітей працівників галузі культури.

123456781011121314151617181920

Управління культури Закарпатської ОДА

Додаткова інформація