Днями у Словаччині відбулося "Карпатське бієнале – 2017"

22 червня 2017 року в м.Гуменне (Словацька Республіка) відбувся ІХ-ий Міжнародний конкурс "Карпатське бієнале", на якому представили свої графічні роботи діти та молодь з п’яти країн – Словаччини, Польщі, Румунії, України та Угорщини. 

З Закарпаття на конкурс надійшло 47 робіт із дитячих шкіл мистецтв Мукачева, Ужгорода та смт.Воловець. Вік учасників – від 6 до 17 років. Одна з умов конкурсу – роботи повинні бути виконані в класичних графічних техніках або їх комбінації.

Почесну відзнаку конкурсу здобула вихованка Мукачівської дитячої художньої школи ім.Міхая Мункачі Тетяна Гулинська (вікова категорія 16-19 років) за графічну роботу "Вівчарик" (техніка літографія).

У засіданні комісії конкурсу брав участь викладач Ужгородського коледжу мистецтв ім.А.Ерделі Закарпатської академії мистецтв, заслужений художник України Іван Дідик (член комісії).

Засновник і організатор мистецького проекту "Карпатське бієнале" – Культурний центр у м.Перемишль (Польща). Цьогоріч головним координатором виступила Словаччина. Культурно-мистецька акція відбулася в рамках співпраці між Вигорлатським музеєм у м.Гуменне та Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури за сприяння управління культури Закарпатської облдержадміністрації. Координатор проекту – завідувач відділу Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури Віталій Рац.

Роботи учасників "Карпатського бієнале" також планують презентувати виставками у Вигорлатському музеї в м.Гуменне (5.10.2017 р.) та в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в м.Ужгород (10.11.2017 р.). 

1234567

Віталій Рац, завідувач відділу міжнародних зв’язків

у галузі культурно-освітньої діяльності та народної творчості

Закарпатського ООМЦК

Додаткова інформація