Книгу "Театр ляльок" презентувала в Ужгороді Ольга Тимофієва

24 жовтня у відділі обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва відбулася презентація книги закарпатської письменниці, поетеси, педагога, психолога, журналіста, фотохудожника Ольги Тимофієвої "Театр ляльок".

Це – посібник для педагогів, батьків, психологів, логопедів, керівників гуртків, студентів педагогічних закладів, що допоможе доповнити та розширити зміст роботи з питань організації театралізованої діяльності, сприятиме залученню родини до навчально-виховного процесу, наповнить і зміцнить розвивальне театрально-ігрове середовище.

Крім порад щодо організації театралізованої діяльності як в освітній установі, так і вдома, видання містить збірку сценаріїв лялькових вистав, а також 28 карток-схем для виготовлення персонажів театру ляльок.

Привітати появу цього видання прийшли:
- юні читачі бібліотеки – учні 2-Б класу ЗОШ І ст. №1 м.Ужгород (вчитель Марина Манзулич);
- народна артистка України, почесний громадянин Ужгорода, вчитель музики ЗОШ І ст. №1 – Клара Попович-Лабик;
- юні актори дитячої театральної студії "Бавка" при Закарпатському академічному обласному театрі ляльок;
- бібліотечні працівники ЦМБ, ЦРБ області (слухачі курсів підвищення кваліфікації).

Присутні ознайомилися з мультимедійною презентацією про життєвий та творчий шлях авторки, виставкою світлин, на яких зображені ляльки, виготовлені учнями різних навчальних закладів і їхніми батьками. Всі ляльки зроблені за викрійками Ольги Тимофієвої.

Про те, що посібник цікавий дітям, ми дізналися і від школярів, які продемонстрували деякі фрагменти з нього: декламували вірші з ляльковими героями, співали пісні, активно вели діалог із автором. Також діти принесли на свято іграшки, змайстровані власноруч.

Авторка теж прочитала власні вірші разом зі своїми "помічниками" – ляльками-артистами.

Без сумніву, методичний комплект "Театр ляльок" продовжить ланцюжок давніх добрих надбань виховання грою і долучить лялькову забаву до творчого зростання наших дітей, до зміцнення мудрих традицій родинного й суспільного виховання. 

tl 1tl 2tl 3tl 4

Наталія Станко, завідувач відділу

обслуговування дітей дошкільного віку та учнів 1-4 класів

Закарпатської обласної бібліотеки для дітей та юнацтва

Додаткова інформація