Вікторія Андрусів презентує в обласній книгозбірні "Тринадцять жінок Івони"

16 листопада в Закарпатській обласній науковій бібліотеці ім.Ф.Потушняка відбудеться презентація книги Вікторії Андрусів "Тринадцять жінок Івони", яка прилетіла на малу батьківщину зі Сполучених Штатів Америки.

"Нова книга молодої і вже відомої письменниці Вікторії Андрусів "Тринадцять жінок Івони" – яскравий приклад сучасної європейської прози. Головний герой роману Івона (так прозваний, аби не плутали з іншими Іванами!) – успішний в усіх відношеннях 33-літній …парубок. Раптом він з жахом відчуває в собі нестримний потяг до …крові. Аби не втрапити в психушку, Івона звертається до екстрасенса й там дізнається, що порятувати його зможе тільки жінка. Тринадцята жінка…

Книга для літературних гурманів! Адже, що може бути захопливішим, аніж дослідження межових станів літературного героя, отже, і своїх власних?

... Межа між паралельними світами надто крихка... А людська цікавість надто неприборкана, аби уникнути спокуси бодай краєчком ока зазирнути у потойбіччя... Для цього не обов'язково вмирати. Достатньо роздивитися себе з іншого, нетрадиційного ракурсу. І таким чином розкрити для себе новий світ і відкрити себе світові по-новому... Про це ви дізнаєтеся з книги Вікторії Андрусів "Тринадцять жінок Івони", – йдеться в анотації.

Авторка дванадцяти захопливих книг, тележурналіст, сценарист, поетка та письменниця. Її творчість приголомшлива й інтригуюча, щоразу не схожа на попередню. Містика, фентезі, трагедія кохання, філософія життя, екстравагантні пригоди і навіть злочини.

Наразі авторка мешкає у Каліфорнії, де також займається журналістськими розслідуваннями. Тож залюбки поділиться враженнями про суперечливу Америку, маріхуану й українських бізнесменів по той бік океану. Поспішайте дізнатися про те, чого ніколи не прочитаєте на шпальтах офіційних видань та соціальних мереж.

Початок о 17.00. Вхід вільний.

16.11

Євгенія Напуда, завідувач відділу обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім.Ф.Потушняка

Додаткова інформація