Фестиваль "Музичне сузір'я Закарпаття" продовжується лекцією про Алоїза Хабу

Після ювілейного авторського концерту нашого земляка, Героя України, академіка, народного артиста України, лауреата Шевченківської премії, всесвітньовідомого композитора Євгена Станковича, що пройшов із великим успіхом, робота фестивалю продовжилась у стінах головного музичного вишу Закарпаття – Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора. І не дивно, що темою нинішніх по-своєму унікальних лекцій обрано тему "Дезидерій Задор та його вчителі".

Голова обласної організації Національної спілки композиторів України, керівник фестивалю "Музичне сузір'я Закарпаття", заслужений діяч мистецтв України, викладач-методист Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора Віктор Теличко підготував лекції про двох яскравих чеських композиторів і педагогів – Вітезслава Новака й Алоїза Хабу.

В середу, 15 листопада, о 14.10 в Ужгородському музичному коледжі ім.Д.Задора (ауд.№25) присутні вперше почують чверть тонову музику видатного чеського композитора, теоретика та педагога Алоїза Хаби (зокрема, фрагменти найвідомішої опери "Мати" і твори для чверть тонового фортепіано), а також познайомляться з особливостями мікротонової музики, – анонсують організатори.

Додаткова інформація