Берегівський театр ім.Я.Бандурович презентує виставу на ужгородській сцені

14 березня на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок "Бавка" Берегівський Народний український театр ім.Я.Бандурович покаже виставу за п'єсою Ольги й Олександра Матеїв "І були кози ситі та сіно ціле, допоки…".

"... У Канаді живе такий собі мільярдер дядько Орест Пацюк, який має в Україні родичів і утримує їх матеріально. За однієї умови – аби вони жили усі під одним дахом дружньою родиною. Ну, як ви вже розумієте, такі сім'ї не дуже можуть ужитися. В один зі своїх днів народження дядько Орест раптом не вийшов на зв'язок, натомість отримано повідомлення, що він помер. І ось "родичі гарбузові" починають ділити його майно. Тут починаються і обман, і "підстави". Усі встигають пересваритися одне з одним. Та сюжет стає ще більш закрученим, коли нотаріус ознайомлює всіх із заповітом Ореста...", – зацікавлюють режисери.

Цю роботу колектив театру влітку торік представляв на ХХІІ-му всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва "Від Гіпаніса до Борисфена" в м.Очаків (Миколаївщина), де вистава здобула перше місце в номінації "За найкраще висвітлення теми фестивалю" та третє – в загальному конкурсі фестивалю. Восени ж на V-му Міжнародному театральному фестивалі "JOY FEST – 2017" в м.Київ постановка принесла берегівчанам перемогу одразу в трьох номінаціях: "Найкраще втілення авторської драматургії", "Найкраща жіноча роль" та "Найкраща жіноча роль другого плану".

Показ вистави на ужгородській сцені розпочнеться о 16.00. Вхід вільний, – анонсують організатори.

14.03

 

Додаткова інформація