Викладачі Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора запрошують на звітний концерт

15 травня у Закарпатській обласній філармонії відбудеться звітний концерт викладачів Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора.

Виступ на головній концертній сцені краю – заповітна мрія для багатьох музикантів, які наполегливо та старанно, інколи просто фанатично оволодівають тонкощами виконавського мистецтва, а виступ перед чисельною аудиторією шанувальників академічного музичного мистецтва – це водночас і відповідальне та серйозне випробування, і велика винагорода за щоденну творчу працю.

Попри постійну зайнятість зі студентами, викладачі коледжу систематично беруть участь у різноманітних концертних заходах в Україні та за її межами, підтверджуючи високий професійний рівень і демонструючи яскраві музичні програми. 

Цього разу слухачам представлять інструментальні й вокальні твори українських композиторів та всесвітньовідому класику різних епох і різної тематики. 

В концерті візьмуть участь відомі музиканти краю – народний артист України Петро Матій, заслужені артисти України Ференц Томич та Світлана Глеба, лауреати обласної премії ім.Д.Задора – фортепіанний дует у складі Віктора та Тетяни Теличків, лауреати міжнародних і всеукраїнських конкурсів Емерих та Томас Поповичі, Артем Калинич, Людмила Славець, Юлія Тетерюк-Кінч, Ганна Данканич, а також провідні викладачі коледжу Ольга Лешко, Ганна Касо, Мирослава Пал, Наталія Савченко, Ірина Горячко, Антоніна Чирська, Тарас Попович, Ольга Опаленик, Лідія Григор'єва, Ярослав Бреславський, Ольга Чундак і ансамбль народних інструментів під керівництвом талановитої й енергійної музикантки Анастасії Жужгової.

Початок о 18.30, – анонсують організатори.

15.05

Додаткова інформація