Драматург Олександр Гаврош та актор Олександр Мавріц стануть учасниками проекту "Весна"

В Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв здійснює постановку новорічної казки молодий київський режисер Микола Бабин. Він є керівником київської театральної студії "ВІК" і засновником оригінального творчого проекту "Весна", що працює вже третій сезон.

Ідея проекту – неформальні зустрічі з провідними фахівцями театру. Адже завжди цікавим є контекст створення мистецьких явищ. У рамках проекту "Весна" вже відбулися понад тридцять зустрічей із відомими театралами України. Зокрема, з режисерами Дмитром Богомазовим, Станіславом Мойсеєвим, Віталієм Малаховим, акторами Риммою Зюбіною, Богданом Бенюком, драматургом Наталією Ворожбит.

Працюючи в Ужгороді, Микола Бабин запалився ідеєю розповісти і про закарпатське театральне середовище. Перша зустріч нещодавно відбулася з директором найбільшого театру Закарпаття Василем Марюхничем та його заступником із творчих питань, актором Любомиром Гелясом.

Сьогодні ж, 5 грудня, на малій сцені Закарпатського облмуздрамтеатру гостем Миколи Бабина стане український журналіст, письменник і драматург, керівник літературно-драматургічної частини театру Олександр Гаврош.

Початок о 16.00. Вхід вільний. 

А вже 7 грудня учасником проекту "Весна" стане провідний актор театру Олександр Мавріц, – анонсують організатори. 

vesna 1vesna 3vesna 2

Додаткова інформація